Рівненщина стала привабливішою для інвесторів

Рівненщина стала привабливішою для інвесторів

15.03.13 11:49 0 485
Про це свідчать обсяги капіталу, залученого торік в економіку області, – 2 мільярди 672 мільйони гривень інвестицій. А це на 5,5 відсотка більше, ніж у 2011-у, прозвітували в.о. голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку. Загальний же обсяг прямих іноземних вкладень становить 296,9 мільйона доларів США, що на 16,5 мільйона або майже на 6 відсотків більше, ніж роком раніше.

Минулоріч на Рівненщину надійшли інвестиції із 37 країн світу. При цьому, понад 80 відсотків від загальної суми іноземних капіталовкладень припадає на 5 країн. Зокрема, найактивнішими інвесторами були Німеччина (понад 90 мільйонів доларів США) і Велика Британія (більше 60 мільйонів доларів США), а також Кіпр, Нідерланди та Італія – 37, 33 та 20 мільйонів доларів США відповідно.

Найбільш інвестиційно привабливими для іноземців є місцеві промислові підприємства – вони торік одержали понад 170 мільйонів американських доларів. Закордонні кошти дозволили активізувати економіку, модернізувати виробництво та підвищити конкурентоспроможність місцевої продукції, підсумував Анатолій Юхименко. Він також запевнив, що на Рівненщині й надалі працюватимуть над покращенням бізнес-клімату та підвищенням інвестиційної привабливості регіону.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині ...
Наступна новина: Четверо українських ...

КОМЕНТАРІ