На Рівненщині обласна влада підтримує молодіжні ініціативи
На Рівненщині завершується щорічний конкурс проектів молодіжних і дитячих організацій. Його учасники на втілення своїх задумів мають шанс отримати з обласного бюджету до 20 тисяч гривень. Тим часом проекти ще можна подати до 15 березня включно. Переможців же визначатиме комісія. Загалом на реалізацію креативних молодіжних ідей в обласній казні зарезервували 120 тисяч гривень. Нині серед конкурсних проектів є мистецькі, благодійні, спрямовані на закупівлю медичної апаратури для діагностики дітей, а також на проведення для них арттерапії, розповіли в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації. Перевагу ж надаватимуть тим роботам, які, зокрема, спрямовані на розвиток дитячих та молодіжних організацій, боротьбу з дитячою бездоглядністю, хворобами та шкідливими звичками. Власне, вирішення цих питань на є пріоритетним. Розв’язання проблем, пов’язаних із всебічним розвитком та захистом дітей, передбачене у нових соціальних ініціативах Президента України.
Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
КОМЕНТАРІ