«Аеросвіт» заборгував працівникам 80 мільйонів гривень зарплатні

«Аеросвіт» заборгував працівникам 80 мільйонів гривень зарплатні

15.03.13 09:06 0 511
Заборгованість авіакомпанії «Аеросвіт» по заробітній платні становить близько 80 мільйонів гривень. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ» із посиланням на керівника профспілки бортпровідників авіакомпанії Веніаміна Тимошенка. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Ми знаємо, що гроші на рахунок компанії надходять, але отримати їх ми не можемо, оскільки вони йдуть на погашення заборгованості перед аеропортами», – розповів він.

За словами Тимошенка, авіакомпанія планує через два місяці звільнити весь льотний склад. «Нам повідомили про те, що ми повинні отримати повідомлення про скорочення залишку льотного комплексу через два місяці. Це бортпровідники, льотчики, диспетчери. Це означає повну ліквідацію льотного складу авіакомпанії», – повідомив він.

27 грудня 2012 року «Приватне акціонерне товариство «Авіакомпанія «Аеросвіт»» звернулось до суду з заявою про порушення справи про банкрутство. 29 грудня суд почав провадження у справі про банкрутство компанії «Аеросвіт». Згідно з постановою, суд постановив розпочати процедуру розпорядження майном авіакомпанії.

Станом на кінець грудня 2012 року «Аеросвіт» мав заборгованість перед кредиторами в обсязі 4,27 мільярда гривень.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хмельниччина: в рамках ...

КОМЕНТАРІ