Єврочеллендж.

Єврочеллендж. "Хімік" перший чвертьфінальний матч програв

15.03.13 10:08 0 910
"Хімік" зазнав поразки у першому матчі 1/4 фіналу Єврочелленджу, поступившись на виїзді німецькому "Ольденбургу" з рахунком 74:82. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Таким чином, рахунок у чвертьфінальній серії 1:0 на користь клубу з Німеччини, тож у другому матчі, який відбудеться 14 березня у Южному, команді Звездана Мітровіча треба будь-що перемагати, пише сайт Суперліги.

Програвши шість очок за підсумками першої половини (34:40), южненці пропустили ривок суперника 9:2 на початку третьої чверті, що й визначило долю матчу.

Тим більше, чорногорський наставник не міг керувати діями своїх підопічних, отримавши другий технічний фол. І хоча за кілька хвилин до фінальної сирени, після вдалих дій Олександра Рябчука в атаці, різниця у рахунку складала всього лише чотири очка, господарі холоднокровно забили всі штрафні на останніх секундах і довели матч до перемоги.