О. Вілкул: Урядом буде розпочато масштабну програму модернізації ЖКГ

О. Вілкул: Урядом буде розпочато масштабну програму модернізації ЖКГ

16.03.13 10:25 0 590
Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул привітав працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України з професійним святом. У заході, що проходив у Національному палаці мистецтв «Україна» також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та близько 4 тис. працівників галузі.

Звертаючись до працівників галузі, Олександр Вілкул сказав: «Я розумію ситуацію в галузі і дякую Вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте кожен день. Громадяни оцінюють якість роботи влади здебільшого за результатами вашої діяльності». Віце-прем’єр-міністр зазначив, що житлово-комунальне господарство - одна з найскладніших галузей, якій необхідно приділяти особливу увагу.

«Урядом розроблено комплекс заходів для підвищення якості комунальних послуг і умов праці працівників галузі. Буде розпочато масштабну програму модернізації централізованих систем тепло- і водопостачання та водовідведення, обладнання будинків сучасними приладами обліку; капітального ремонту ліфтів. Особлива увага приділятиметься благоустрою міст та районів. Передбачена модернізація комунальної техніки», - сказав Олександр Вілкул.

Найбільш ефективним власником житлового будинку може бути тільки сам мешканець. І держава стимулюватиме створення товариств співвласників багатоквартирних будинків. Це створить можливості дляпідвищення якості послуг населенню і розвитку компаній, що надають послуги ЖКГ.

Віце-прем’єр-міністр України також зазначив, що у наданні побутових послуг населенню буде продовжено процес підвищення якості обслуговування та спектру послуг. «Сервіс стає потужною індустрією з великим потенціалом розвитку», - сказав він.

Олександр Вілкул вручив кращим працівникам галузі грамоти та подяки від Кабінету Міністрів України.

Голова КМДА Олександр Попов у своєму виступі зазначив: «Цьогоріч на плечі київських комунальників лягли відразу 214 тисяч тонн снігу, майже сто тисяч квадратних метрів розбитих доріг і льодова ковзанка у 835 квадратних кілометрів. З весною роботи буде не менше. Навесні працівники міських служб висадять на вулицях та у дворах столиці 15 мільйонів квітів. Ми взяли на себе велику функцію відроджувати лад у Києві, тож роботи ще дуже багато, і ми до неї готові. З іншого боку маємо подбати й про благополуччя усіх тих, хто прибирає і озеленює Київ, ремонтує й будує дороги, працює задля порядку в наших будинках і дворах, в парках і скверах. Саме тому, у співпраці з Урядом, ми розпочинаємо програму будівництва службового житла».

 
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: «Рішення S&P позитивно ...
Наступна новина: Сергій Рижук: «Ми готові ...

КОМЕНТАРІ