Віктор Шемчук та Валерій Сушкевич обговорили питання підготовки Паралімпійських об’єктів Львівщини в контексті національного пріоритету «Олімпійська  надія -2022»

Віктор Шемчук та Валерій Сушкевич обговорили питання підготовки Паралімпійських об’єктів Львівщини в контексті національного пріоритету «Олімпійська надія -2022»

16.03.13 10:40 0 1291
Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук 15 березня зустрівся із  Головою  Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерієм Сушкевичем та головою Львівського фонду реабілітації інвалідів  Ярославом  Грибальським

Дана зустріч була присвячена питанню підготовки Львівської області до розбудови в рамках національного пріоритету «Олімпійська надія-2022» спортивно-туристичної інфраструктури в контексті проведення не лише  Олімпійських, але й Паралімпійських ігор.

Під час зустрічі Валерій Сушкевич, зокрема,  зазначив, що паралімпійці Львівщини висловлюють великі надії на те, що очільник області максимально сприятиме  роботі   Західного спортивно-реабілітаційного центру для паралімпійців, який знаходиться у Турківському районі, адже  тут знаходиться єдина траса, яка отримала міжнародну сертифікацію.

 «Тиждень тому закінчився чемпіонат світу з лижних гонок і біатлону. Українська команда завоювала 27 медалей саме завдяки   Західному  спортивно-реабілітаційному центру для паралімпійців, тому ми сподіваємося, що цей центр буде розбудовуватися і удосконалюватися, враховуючи всі потреби людей з обмеженими фізичними можливостями», – відзначив В. Сушкевич.

Водночас Віктор Шемчук наголосив, що при підготовці заявки до «Олімпійської надії-2022» потрібно врахувати всі аспекти, починаючи від проектування та підготовки об’єктів, бо паралімпійці – це невід’ємна частина олімпійського руху.

За результатами зустрічі, голова облдержадміністрації  доручив організувати виїзну нараду  в Турківському районі, щоб оглянути та визначитися з об’єктами, що пов’язані з параолімпійським напрямком і реабілітацією інвалідів.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Наступна новина: Від вибухів у Багдаді ...

КОМЕНТАРІ