Свободівці провели у Львові українську вечірку

Свободівці провели у Львові українську вечірку

16.03.13 12:36 0 707
14 березня 2013 року з ініціативи та організаційної підтримки "Студентської Свободи" та інших молодіжних громадських організацій у Львові відбулася українська дискотека.

Як повідомив голова Львівської міської організації "Студентської Свободи" Андрій Пшик, захід приурочили до традиційних забав перед Великоднім постом.

"Останній тиждень перед Великоднім постом український, залежно від етнографічного краю, народ називає Пущенням, Запустами, Колодієм або Масляною. Коріння цього свята сягає язичницьких часів та символізує останні дні зими, пробудження природи та прихід весни, який зустрічають сміхом і розвагами. Також свято вважають символом родючості, шлюбу та любові чоловіка до жінки. Продовжуючи віковічні українські традиції львівська молодь грала в автентичні забави, вчилася прадавніх народних танців. Згідно зі звичаєм, незаміжнім парубкам, в покарання за "порушення гармонії в природі, яке гласить, що все живе повинно бути в парі", чіпляли до ноги колодку. Все це відбувалося під виключно українську музику", – зазначив Андрій Пшик.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненщина: ...
Наступна новина: На Тернопільщині чоловік ...

КОМЕНТАРІ