Новий смартфон Samsung кидає виклик Apple на ринку США

Новий смартфон Samsung кидає виклик Apple на ринку США

16.03.13 10:08 0 2081
Samsung Electronics Co представила свій новітній Новый смартфон Samsung Galaxy S4 Active, який тепер не боїться води у Сполучених Штатах – рідному ринку для Apple Inc, провідної компанії, яка веде запеклу патентну і маркетингову війну з конкурентами свого iPhone. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Нова модель від південнокорейського гіганта стала першою з популярної серії Galaxy S, прем’єра якої відбулася в США – напередодні увечері в Radio City Music Hall на Манхеттені.

Деякі спостерігачі вважають, що Galaxy S4 є серйозним конкурентом для ґаджетів Apple.

Одна з головних нових функцій S4 – здатність зупиняти і відновлювати програвання відео в залежності від того, чи дивиться користувач на екран.

Однак нові можливості хоч і є «добрими кроками в цьому (інноваційному) напрямку, але, швидше, це є рекламні трюки, ніж ті, які принципово змінюють гру. Поки Samsung намагається конкурувати просто за допомогою величезного обсягу нових «фішок»», – цитує агентство «Ройтерз» старшого телеком-аналітика фірми Ovum Яна Доусона.

Успіх чи невдача останньої моделі смартфона Samsung – четвертого в лінії Galaxy з 2010 року – буде найважливішим фактором у світовій конкуренції компанії з Apple на ринку мобільних ґаджетів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ