Хмельницька область: рятувальники продовжують перевіряти гідроспоруди

Хмельницька область: рятувальники продовжують перевіряти гідроспоруди

16.03.13 14:45 0 587
Із настанням потепління зростає небезпека підйому рівнів води на водоймах Хмельниччини, і, як наслідок, підтоплення населених пунктів.

Одним із визначальних чинників безаварійного пропуску льодоходу та повені є справність гідроспоруд та здатність обслуговуючого персоналу вміло, а головне, вчасно вжити усіх вичерпних заходів щодо пропуску талої води.

Тому з метою вжиття невідкладних заходів щодо попередження та своєчасного реагування у випадку виникнення повені Головним управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області постійно і планово проводиться комісійне обстеження гідроспоруд, елементів поверхневого водовідведення, дощоприймальних колодязів у містах та районах області.

Так, 15 березня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно із працівниками управління водних ресурсів, місцевої адміністрації та засобів масової інформації провели комісійне обстеження дамби та основних водорегулюючих елементів Щедрівської гідроелектростанції, що розташована на руслі річки Південний Буг у Летичівському районі та утворює штучне водосховище об’ємом води понад 30 млн. куб. м.

Основна увага під час обстеження приділялась справності підйомних механізмів, шандорів, знань та практичних навичок персоналу електростанції порядку дій та оповіщення зацікавлених відомств і громадськості у критичній ситуації.

Враховуючи прогноз погоди до кінця березня місяця небезпечних явищ, пов’язаних із весняним водопіллям, в області не передбачається. Лише в деяких притоках річок можливий вихід води на заплаву.

За результатами спостережень рівні води на водоймах не досягають критичних значень, їх коливання відбувається у межах норми.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ