Львівщина: «Запорукою здорового способу життя є фізична культура»

Львівщина: «Запорукою здорового способу життя є фізична культура»

17.03.13 09:39 0 759
Члени Громадської організації з питань розвитку фізичної культури та спорту зібралися на першому засіданні, де обрали головою ради Олександра Козловського, Президента Львівської федерації Айкідо Йосінкан, терміном на один рік. Відтак, Рада збиратиметься щомісяця, аби вирішувати актуальні питання у розвитку спорту та фізичної культури у Львові.

— Львів – сучасний і динамічний, тут престижно і весело вчитись, розвиватись культурно і духовно, займатись спортом, творити і любити. І виходячи з цього, управлінські органи влади ставлять перед собою місії, до яких треба прагнути. Управління сім’ї, молоді і спорту поставило перед собою місію: «Львів – це місто доступне для творчого, фізичного розвитку дітей та самореалізації молоді, фізично, морально та духовно здорової сім’ї, спорту, високих досягнень». Просте речення, а яке об’ємне, і кожен себе може знайти в цій місії. — Олександр Козловський, Президент Львівської федерації Айкідо Йосінкан

Громадську спортивну організацію було створено з метою розвитку міста Львова, зокрема, у галузі спорту. Робота ради полягає у налагодженні співпраці між містом та спортивно-громадським середовищем, у формуванні «кола експертів» для визначення політики розвитку і популяризації фізичної культури і спорту у Львові та створенні альтернативи для подолання різких негативних явищ у суспільстві (дитячий алкоголізм, комп’ютерна залежність, ігроманія тощо).

— Як це не парадоксально, альтернативою є здоровий спосіб життя. Запорукою здорового способу життя є фізична культура. Тому я маю велику надію, що наша спортивна рада, яку ми маємо честь організувати, буде великим імпульсом для подальшого розвитку. — Андрій Садовий, міський голова Львова

В межах структури Громадської організації з питань розвитку фізичної культури та спорту діє чотири робочі групи – це промоція фізичної культури та спорту (робота з медіа, соціальна реклама, ярмарки, Інтернет ресурси), фінансова і господарська діяльність спорту (бюджет, позабюджетне фінансування спорту, залучення бізнесу до спорту), інфраструктурні питання (приміщення, стадіони, спортивні будівлі) та безпосередньо група з розвитку спорту, як такого, яка відповідає за проведення спортивних змагань загальнонаціонального, міжнародного рівня тощо.

Нагадаємо, що до складу Громадської ради з питань розвитку фізичної культури та спорту у Львові входять керівники спортивних федерацій, організацій та клубів, а також представники виконавчої влади, депутатського корпусу та ЗМІ. Засідання Громадської спортивної ради Львова відбуватиметься щомісяця.

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ