На Львівщині в суботу УДЮМКівці змагатимуться у грі в шашки

17.03.13 14:44 0 1090
В суботу, 16 березня, о 11:00 год відбудуться чергові змагання в рамках Загальноміської Спартакіади серед команд УДЮМК. Цього разу гуртківці показуватимуть свою майстерність гри у шашки. Змагання проходитимуть в клубі «Родинний» УДЮМК Залізничного району (вул. С. Петлюри, 37).

— Крім гурткової роботи, ми залучаємо всіх вихованців до рухливих ігор, навчаємо їх правил, організовуємо любительські турніри. Зокрема, велику увагу приділяємо настільним та інтелектуальним іграм. Цього тижня ми провели районні змагання з шашок в клубах «Мандри» та «Дозвілля». Переможці візьмуть участь у суботньому турнірі в рамках Спартакіади. — Олександр Хома, педагог-організатор УДЮМК Сихівського району

Нагадаємо, це вже треті змагання в межах Загальноміської Спартакіади, яка стартувала 23 лютого. В попередніх першостях з гри у шахи та санного спуску почесне перше місце зайняли вихованці УДЮМК Франківського району Довідка

Загальноміська Спартакіада серед команд УДЮМК проводиться з таких видів спорту: першість із санного спуску; шахи; шашки; настільний теніс; стрітбол; веселі старти; міні-футбол; футбол; туризм.

Змагання тривають з 23 лютого до 24 серпня 2013 року.

Міський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва здійснюється в два етапи: 1 етап – районний відбір; 2 етап – міські змагання.

Вже відбулися:

* Змаганнях з санного спуску (23 лютого). Перше місце здобула команда УДЮМК Франківського району.

* Змагання з шахів (01 березня). Перше місце також здобула команда УДЮМК Франківського району.