Наразі число жителів регіону, які за власним бажанням вирішили прозвітувати про свої активи, суттєво зросло. Так, якщо за підсуками січня-лютого минулого року їх нараховувалось дві тисячі, то на часі – вже на третину більше. Як наслідок задекларовані доходи зросли вдвічі.
Найбільш активно звітують до податкової ті, хто у минулому році отримував спадщину – 977 декларацій на суму 44 мільйони гривень. Понад 400 громадян повідомили про реалізацію рухомого майна, їх доходи склали 26,6 мільйонів гривень. Ще 252 подолянина, які у минулому році надавали в оренду нерухомість, задекларували 800 тисяч гривень. Більше 900 краян звернулись до податківців за отриманням податкової знижки. На часі вже 4 подолянина задекларували дохід у понад мільйон гривень. Три з них прозвітували про продаж нерухомого майна, один – про отримання прибутків від інвестиційної дільності.
З підсумками перших двох місцяів деклараційного процесу скарбниці місцевих громад Хмельниччини мають отримати 3,7 мільйона гривень податку на доходу фізичних осіб. Нарахування до сплати в бюджет у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли біль ніж на мільйон гривень. До повернення ж у вигляді податкової знижки жителям області нараховано 823 тисячі гривень.
Аби оцінити переваги цифрового декларування доходів та долучитись до новітніх інформаційних сервісів від податкової, вже 938 краян отримали ключі електроно-цифровго підпису. Наразі вже у режимі он-лайн вже подано 68 декларацій про майновий стан і доходи.
Про це повідомив медіа-центр ДПС у Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ярмоленко: "Так грати не ...
Наступна новина: На Львівщині мешканців ...