— З вчорашнього вечора до ранку працювала снігоприбиральна техніка. До роботи залучили 8 грейдерів, 25 підмітальних машин, 20 піскорозкидувачів, 1 навантажувач, 18 тракторів. Вдень техніка продовжує працювати. Якщо за ніч в основному розчищали магістральні вулиці та підйоми, то у день хочемо почистити усі бокові вулиці. — — розповів Володимир Олійник, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.
Як розповів голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор, у районі продовжують розчищати магістральні вулиці.
— Вночі у нас працювало 7 одиниць техніки. Розчищали в основному магістральні вулиці. Багато зусиль було докладено, аби почистити вулицю Стрийську, оскільки вона була майже непроїзною. Зараз продовжуємо чистити магістральні вулиці, частково працюємо на бічних. Залучили 5 одиниць техніки, ще 2 одиниці плануємо випустити найближчим часом. — — розповів Руслан Кандибор.
Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Новий керівник Китаю ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...