Про це заявив тренер клубу Олег Таран, пише сайт "Дніпра".
"Результат залишив подвійне враження. Чудово розуміли, що у "Дніпра" хороша можливість потрапити в трійку, і були готові до серйозної гри. Звичайно, вилучення Зозулі полегшило нам ситуацію. З'явилася можливість для контратак, і ми її використовували", - сказав він.
На питання, чи награв Зозуля на дві жовті картки, тренер відповів: "Думаю, так. У минулій грі з "Говерлою" у нього були ті ж емоції. У мене схожа ситуація з Антоновим. Він отримав у минулій грі з "Шахтарем" картку за свою недисциплінованість. А у футболіста повинна бути, перш за все, відповідальність за результат".
"Тим більше на грі був Колліна. А в його присутності судді завжди перестраховуються. Про це потрібно говорити футболістам, це - психологія. Арбітр міг і у нас вилучити гравця. Він роздавав картки наліво і направо", - підсумував Таран.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині рятувальники ...
Наступна новина: Львівщина: в області ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов