Жінки продемонстрували свої таланти у приготуванні страв та пізнання з питань кулінарії. Головні нагороди – цінні призи, отримали страви: торт «Щоб ми так жили» Наталії Бурдейної, торт « Зимова вишня» Лідії Соколовської та салат «На здоров’я» Людмили Марковської.
Переможців привітали керівик обласного фонду «Діти-інваліди» Олена Шова та учасникиці клубу «Успішна Чарнівчанка» на чолі з президентом клубу Галиною Марараш.
У засіданні взяло участь 25 жінок. Усі учасниці конкурсу отримали в подарунок весняні квіти та музичні вітання.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівська ...
Наступна новина: На Житомирщині горів ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим