Волинь: антикорупційний сервіс «Пульс» доступний клієнтам податкової та митниці

Волинь: антикорупційний сервіс «Пульс» доступний клієнтам податкової та митниці

19.03.13 15:41 0 583
Негайне реагування та вирішення проблем у спілкуванні з митниками та податківцями гарантує «Пульс» Міністерства доходів і зборів України, – повідомили у секторі забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Волинській області.

Функціонування сервісу «Пульс» Міністерства доходів і зборів України ініційовано Міністром Олександром Клименком задля подолання корупційних явищ у податковій і митній службах.

Скористатися цим сучасним сервісом можуть платники податків та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, котрі мають всі підстави вважати, що посадовці податкової чи митної служби зловживають своїм службовим становищем чи умисно створюють перешкоди у спілкуванні. Якщо клієнт податкової чи митниці потерпає від неякісного обслуговування, або некоректного ставлення, то інтерактивна лінія Міндоходів теж стане в нагоді, – запевняють у ДПС Волині.

Ефективність цього сервісу для платників податків та суб’єктів ЗЕД – беззаперечна і випробувана протягом більш як року діяльності «Пульсу податкової».

Наприклад, усі двадцять п’ять дзвінків від волинян про проблеми у спілкуванні з посадовцями органів ДПС на Волині були розглянуті протягом доби. І хоч волиняни переважно інформували про організаційні негаразди у роботі волинських податківців, разом з тим повідомлялося про перешкоди у реєстрації платником, отримання довідки та в одному випадку про безпідставність проведення перевірки.

Нагадаємо, головний принцип роботи сервісу «Пульс» – зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків.

Звернення на „Пульс” Міністерства доходів і зборів України опрацьовуватимуться протягом однієї доби. Фахівці Міністерства доходів і зборів України не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.

Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером „Пульсу” (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові розпочали ...
Наступна новина: На Тернопільщині усе для ...

КОМЕНТАРІ