Івано-Франківщина: інтерактивний сервіс «Пульс податкової» відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, але й з митних питань

Івано-Франківщина: інтерактивний сервіс «Пульс податкової» відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, але й з митних питань

19.03.13 17:43 0 611
Міндоходів здійснило ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс податкової», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань. Нагадаємо, сервіс «Пульс податкової» було запроваджено у січні 2012 року як такий, що дає змогу платнику повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників податкової безпосередньо керівництву служби. З цього часу «Пульс» зарекомендував себе не тільки як ефективний сервіс, а й як повноцінний консультаційний центр.

Завдяки оновленому «Пульсу» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Номер цілодобової телефонної лінії оновленого сервісу «Пульс» Міністерства доходів та зборів для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

Протягом минулого року на телефонну лінію ДПС України «Пульс податкової» звернулося 11 жителів Івано-Франківської області, якими подано 20 звернень.

Громадяни зверталися з питаннями організації роботи податкових органів області – 14 звернень, щодо подання податкової звітності - 3 звернення, щодо корупційних дій працівників органів ДПС в області - 2 звернення. Одне звернення стосувалось питання реєстрації платником єдиного податку.

ДПС в Івано-Франківській області

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині в ...
Наступна новина: ДПС у Львівській області ...

КОМЕНТАРІ