На Рівненщині у 2,5 рази зросли надходження єдиного податку

На Рівненщині у 2,5 рази зросли надходження єдиного податку

19.03.13 12:21 0 532
Підприємці-спрощенці Рівненщини протягом двох місяців 2013 року поповнили бюджет на суму 23,8 мільйона гривень. Це на 14,2 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду минулого року. Таким чином, тенденція до суттєвого зростання надходжень єдиного податку може стати закономірністю нинішнього року, – прогнозують в ДПС у Рівненській області.

Позитивну динаміку у сплаті єдиного податку податківці, насамперед, пов’язують з успішним реформуванням спрощеної системи оподаткування.

«Як відомо, діюча спрощена система оподаткування пройшла тривалий і результативний процес обговорення. Звичайно, що метою цього діалогу було запровадження такої моделі оподаткування для підприємців, яка б сприяла приватній підприємницькій ініціативі та адекватним податковим надходженням», – розповіла заступник голови ДПС у Рівненській області Тетяна Подсада.

Посадовець зазначила, що диференційований підхід та запровадження 6 груп спрощеної системи оподаткування дозволяють кожному підприємцю обрати саме ту модель, яка відповідає масштабам і реальним можливостям його власної справи.

«Найкраще підтвердження вдалої реформи спрощеної системи оподаткування – додаткові надходження до бюджету», – підсумувала Тетяна Віталіївна.

Довідково:

Новостворені фізичні особи – підприємці І та ІІ груп також подають до органу ДПС з місцем реєстрації заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування. Якщо заява подана до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, платниками єдиного податку вони стають з першого числа місяця, наступного за місяцем видачі свідоцтва.

Водночас, новостворені суб'єкти господарювання третьої – шостої групи, які подали відповідну заяву протягом 10 днів з дня державної реєстрації, вважаються платниками ЄП з дня їх державної реєстрації.

Зазначимо, що разом із заявою суб’єкти господарювання подають до органу ДПС розрахунок доходу за попередній календарний рік. Відповідна норма передбачена ст. 298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопільщині 20-річна ...

КОМЕНТАРІ