Податківці та митники Хмельниччини поділяться досвідом задля розвитку бізнесу

Податківці та митники Хмельниччини поділяться досвідом задля розвитку бізнесу

19.03.13 11:56 0 478
У контексті процесу об’єднання Державної податкової служби та Державної митної служби у єдину структуру – Міністерство доходів і зборів працівники обох відомств області розробили план спільних заходів, в ході яких вони навчатимуть один одного.

Так, уже починаючи з березня поточного року начальники управлінь та відділів ДПС в області читатимуть лекції для працівників Хмельницької митниці з питань практичного застосування податкового законодавства. Зокрема, митники детальніше дізнаються про технологію справляння основних податків, особливості оподаткування підприємницької діяльності, застосування ризикоорієнтованої системи відбору платників податків для проведення документальних перевірок та особливості проведення перевірок, контролю за суб’єктами господарювання, що працюють у сфері зовнішньоекономічної діяльності, позовну роботу податкових юристів тощо.

Натомість для податківців ряд навчальних занять проведуть фахівці Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології Держмитслужби. Вони розкажуть про практику гармонізації та спрощення митних процедур в Україні згідно з міжнародними угодами, рамкові стандарти Всесвітньої митної організації, регулювання в Україні зовнішньоекономічної діяльності, митне оформлення товарів, які ввозяться та вивозяться громадянами на територію чи з території нашої держави тощо.

«Наразі це перший масштабний захід з початку процесу об’єднання двох відомств, який ми проводимо на теренах Хмельниччини на паритетних засадах. Наша співпраця є елементом руху служб у загальноєвропейському тренді, вона розпочалася і продовжуватиметься в ході реформ, покликаних забезпечити кращу ефективність роботи як у питаннях адміністрування та збору податків, так і забезпечення митних процедур, що слугуватиме розвитку легального бізнесу», – відзначає голова ДПС у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ