В Луцьку відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

В Луцьку відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

20.03.13 09:45 0 582
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Депутати Олег Чернецький, Сергій Григоренко, Іван Корчук, Олександр Пиза розглянули питання про внесення змін до рішення міської ради від 25.11. 2010 № 1/5 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради», з якого інформував перший заступник міського голови Святослав Кравчук. Члени комісії вирішили рекомендувати сесії міської ради ввести до складу виконавчого комітету Михайла Щура та Ірину Констанкевич замість Євгена Мельника, який обраний депутатом Верховної Ради України, та Григорія Павловича, який написав заяву про складення повноважень за станом здоров’я .

Секретар міської ради Григорій Пустовіт доповідав про внесення змін та доповнень до Регламенту Луцької міської ради VI скликання. Зокрема, для об’єктивності при голосуванні, депутати, які не зареєструвалися перед початком пленарного засідання, при реєстрації повинні вказувати час.

«Про Звернення Луцької міської ради до Голови Верховної ради, голів парламентських фракцій та позафракційних депутатів про підтримку проекту Закону України «Про внесення змін Закону України про збір та облік на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» доповідав депутат міської ради Роман Бондарук. Він переконав членів комісії, що це допоможе частково вирішити економічні і фінансові проблеми Луцького підприємства електротранспорту і вони підтримали Звернення.

Начальник управління фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова поінформувала про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2012 № 36/5 «Про бюджет міста Луцька на 2013 рік» із внесеними змінами. Цього разу пропонується на сесії перерозподілити 93 тисячі із резервного фонду. Будуть виділені кошти на виготовлення проектної документації для реконструкції системи опалення Луцької дитячої художньої школи. Члени комісії також підтримали пропозиції Лілії Єлової щодо здійснення реструктуризації боргового зобов?язання.

Депутати рекомендували до прийняття сесії міської ради питання «Про надання дозволу КП «АвтоПаркСервіс» на здійснення державно-приватного партнерства та пошуку приватних партнерів», яке запропонував депутат міської ради Тарас Бас. За його словами, це допоможе врегулювати співпрацю державного і приватного капіталу.

Члени комісії підтримали проект рішення про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2010 № 53/16 «Про Комплексну програму охорони навколишнього природного середовища м. Луцька на 2010 - 2015 роки із змінами» та проект «Впровадження автоматизованої системи управління транспортом міста». Доповідач, начальник управління міжнародного співробітництва міської ради Микола Іванюк повідомив, що подано документи на конкурс, який допоможе отримати грант понад 500 тисяч гривень. Саме ці кошти можна буде використати на впровадження автоматизованої системи управління транспортом міста, яка відповідає європейським стандартам.

Комісією було також підтримано проект про надання пільг по орендній платі за оренду нежитлового підвального приміщення, що на пр-ті Відродження, 2, приватному підприємству «Ескулап». Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Тетяна Нечипоренко повідомила, що це підприємство безоплатно виготовляє для інвалідів ортопедичне взуття, милиці тощо. Найближчим часом підприємство хоче розширити сферу послуг, і тому звернулося за підтримкою до міської влади.

Про розгляд звернення щодо надання коштів на ремонт гуртожитку на вул. Ківерцівській, 30 інформував директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький. Члени комісії підтримали проект рішення з цього питання. Будинок планують відремонтувати спільними зусиллями обласного та міського бюджетів.

Члени комісії рекомендували сесії прийняти рішення про продовження терміну дії Програми створення Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку до 2013 року включно. Директор Центру надання адміністративних послуг Леся Карп’як повідомила, що ремонтні роботи завершуються, налагоджується техніка. Відкрити ЦНАП планують у середині квітня.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У квітні Житомирщина ...
Наступна новина: Чернівці: «Як тяжко ...

КОМЕНТАРІ