На Хмельниччині несумлінні торговці хмільними напоями пройдуть через аналітичний моніторинг податкової служби

На Хмельниччині несумлінні торговці хмільними напоями пройдуть через аналітичний моніторинг податкової служби

20.03.13 09:57 0 499
З початку року суб‘єкти підприємницької діяльності, які на теренах нашого краю реалізовують в оптово-роздрібній торговельній мережі та через заклади громадського харчування алкогольні напої та пиво сплатили до бюджету понад два з половиною мільйони гривень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

На на податковому обліку в області перебуває 2257 платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, з яких 466 – юридичних осіб та 1791 – фізичних осіб-підприємців, питома вага яких становить близько 80 відсотків загальної кількості суб‘єктів господарювання.

Слід також зазначити, що із 2984 діючих ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, більше половини видано для здіснення торгівлі у сільській місцевості, де платоспроможність населення є нижчою. Крім того, на території Хмельницької області розміщено більше сотні об‘єктів торгівлі алкоголем, дві третіх з яких сплачують збір за місцем основної реєстрації в інших регіонах України, серед яких розгалужена мережа супермаркетів, розміщених переважно в міській місцевості.

Проте, податківців передусім турбує той факт, що окремі несумлінні платники збору тінізують ринок алкогольних напоїв, показуючи реалізацію за добу однієї-двох пляшок спритного. На думку заступника голови Державної податкової служби у Хмельницькій області Володимира Михайлика така хибна практика наносить збитки бюджету.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ