Ігор Зварич: Вирішення проблем підприємств «Нафтохімік Прикарпаття» (Надвірна) і «Карпатнафтохіму» (Калуш) потребує міждержавного врегулювання

Ігор Зварич: Вирішення проблем підприємств «Нафтохімік Прикарпаття» (Надвірна) і «Карпатнафтохіму» (Калуш) потребує міждержавного врегулювання

20.03.13 09:14 0 674
Проблеми підприємств «Нафтохімік Прикарпаття» (Надвірна) і «Карпатнафтохіму» (Калуш) потребують міждержавного врегулювання. На цьому наголосив представникам місцевих ЗМІ у Яремче заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич.

Він нагадав, що на підприємстві «Нафтохімік Прикарпаття» реалізується інвестиційна програма на суму майже 700 млн. доларів, що дозволить перейти на відповідні параметри випуску пального. Програма забезпечить відповідну глибину переробки нафти.

«Ситуація тут («Нафтохімік Прикарпаття) трохи інша і складніша, - сказав Ігор Зварич. - Ресурси нафти в Україні не є такими, щоб на повну потужність можна було забезпечити завод. Тому ми запропонували Уряду України внормувати постачання для переробки на ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» малосірчаної нафти з використанням нафтопроводу «Одеса-Броди» в аверсному режимі. Ми також подали Кабінету Міністрів України 25 проблемних питань, що вимагають державних рішень і які неможливо вирішити самій області. Одними із таких питань є робота «Карпатнафтохіму» і «Нафтохімік Прикарпаття».

За його словами, облдержадміністрацію також турбує діяльність управління бурових робіт, видобуток вуглеводнів.

«Питання «Карпатнафтохіму» і «Нафтохіміка Прикарпаття», управління бурових робіт вимагають державної підтримки, - наголосив Ігор Зварич. - Нещодавно, 13 березня, голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк і його заступники в Кабінеті Міністрів України внесли свої пропозиції для врегулювання цих проблем".

"Питання складні і загалом вони міждержавні», - уточнив заступник голови ОДА.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кавані - "Ман Сіті": ...
Наступна новина: У Тернополі з ініціативи ...

КОМЕНТАРІ