В Україну екстрадовано іноземця,  який підозрюється у вбивстві людей на Рівненщині

В Україну екстрадовано іноземця, який підозрюється у вбивстві людей на Рівненщині

20.03.13 13:38 0 969
За клопотанням прокурора Рівненської області Генеральною прокуратурою України вжито заходів для екстрадиції в Україну 28-річного іноземця, який розшукувався у зв’язку з підозрою у вчиненні умисного вбивства двох людей.

Як повідомлялося раніше, 10.01.2013 в селі Трубиці Костопільського району в одному із будинків були виявлені тіла 32-річного чоловіка та 26-річної жінки з ознаками насильницької смерті у вигляді численних колото-різаних ран. Даний факт зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України. Цього ж дня в ході розслідування кримінального провадження слідчим органів внутрішніх справ складено повідомлення про підозру у вчиненні злочину на громадянина Р. - уродженця республіки Узбекистан.

— З метою уникнення арешту 28-річний іноземець утік за кордон. Проте, завдяки міжнародній співпраці, вжитими заходами розшукової діяльності місцезнаходження чоловіка було встановлено та затримано працівниками Барановицького районного відділу на транспорті Республіки Білорусь, — розповіла старший прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько. — За запитом Генеральної прокуратури України компетентні органи білоруської сторони надали дозвіл на екстрадицію та фактичну видачу іноземця, якого 17 березня 2013 року доставлено до Рівненського СІЗО.

Розслідування резонансного вбивства здійснюють слідчі органів внутрішніх справ.

Хід слідства у кримінальному провадженні перебуває на контролі органів прокуратури Рівненської області, про результати якого згідно укладених міжнародних домовленостей буде повідомлено Республіку Білорусь.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині ...
Наступна новина: Парламент Ізраїлю затвердив ...

КОМЕНТАРІ