На Тернопільщині у туристичному бізнесі - нелегали

На Тернопільщині у туристичному бізнесі - нелегали

20.03.13 09:51 0 461
Один із підприємців Чортківщини, займаючись туристичним бізнесом, трудових відносин із найманими працівниками не оформляв та виплачував зарплату у «конвертах». Як виявилось, сума «прихованих» виплат на одного працівника склала 1,5 тис. грн.

Загалом, з початку року податковою службою Тернопільської області встановлено 76 фактів нелегальних трудових відносин та виплату 208 тис. грн. «прихованої» заробітної плати. До бюджету нараховано 34 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких понад 4 тисячі – вже сплачено. За допущені порушення трудового законодавства 17 справ передано до органів прокуратури та 7 - до інспекції праці.

Нагадаємо, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) – є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: «Як тяжко ...
Наступна новина: В Іраку на десяті роковини ...

КОМЕНТАРІ