У квітні Житомирщина приєднається до Всеукраїнської благодійної акції «Почуй світ!» для допомоги дітям з вадами слуху

У квітні Житомирщина приєднається до Всеукраїнської благодійної акції «Почуй світ!» для допомоги дітям з вадами слуху

20.03.13 09:44 0 509
У період з 7 по 28 квітня по всіх обласних центрах України проходитиме VIII Всеукраїнська благодійна акція всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Почуй світ!». Мета цьогорічної акції – збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлю слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

Благодійна акція проходитиме вже увосьме, за час існування та проведення набула загальнонаціональної підтримки, зокрема і на Житомирщині. У 2012 році спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 960 302, 42 грн., за рахунок яких закуплено та передано дітям, хворим на цукровий діабет, 209 інсулінових помп у безоплатне користування.

Перед початком акції в кожному обласному центрі планується проведення прес-конференції, присвяченої благодійній акції 2013 року під гаслом «Почуй світ!».

Акція проходитиме з 7 по 28 квітня 2013 року з фіналом її проведення 27-28 квітня. У цей період на вулицях сіл, селищ та міст України працюватимуть волонтери, які збиратимуть кошти у спеціальні скриньки.

Долучитися до доброї справи може кожен: стати волонтером або не пройти повз скриньку для збору коштів в руках волонтерів у квітні цього року.

З метою отримання додаткової інформації звертайтеся до обласного представника фонду Катерини Овчіннікової – 066-92-76-291, а також дивіться додаткову інформацію на сайті http://sercedoserca.com.ua

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: "Металургійне" дербі ...
Наступна новина: В Луцьку відбулося ...

КОМЕНТАРІ