Львівщина: безпека дітей – понад усе!

Львівщина: безпека дітей – понад усе!

22.03.13 13:59 0 568
Працівники Державтоінспекції міста Львова постійно проводять профілактичну роботу серед юних учасників дорожнього руху спрямовану на формування у них свідомого ставлення до необхідності неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Із 25 по 31 березня 2013 року школярів міста Львова чекають весняні шкільні канікули, напередодні яких у школах нашого міста дітям нагадають про безпечну поведінку на дорозі педагоги та інспектори ДАІ.

20 березня надовго запам’ятає дітвора з СЗШ№51 міста Львова. Адже, саме в цей день вони отримали безліч позитивних емоцій та необхідних знань із безпеки дорожнього руху. «День відкритих дверей» організували для малечі у відділі ДАІ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.

Знайомство з Державтоінспекцією розпочалося із зустрічі з в.о. начальника відділу ДАІ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області полковником міліції Казміруком Володимиром Васильовичем, який розповів дітям про основні аспекти роботи Державтоінспекції. Велике захоплення викликав у дітей огляд патрульних транспортних засобів та можливість побувати у них. Окрім того з дітьми провели повчальні заняття із вивчення правил дорожнього руху.

Для закріплення знань дорожньої грамоти дітям показали фотовиставку «Твоя безпека у твоїх руках», на світлинах якої зображено дорожні ситуації за участі пішоходів. На дані виставці представлено роботи фотохудожників: Поліни Павлової, Максима Кухара, Кості Смолянінова, Андрія Пастернака, Юрія Лібера та Михайла Кожемяко.

Працівники Державтоінспекції міста Львова просять учасників дорожнього руху не порушувати правил дорожнього руху та показувати дітям тільки позитивний приклад!

Відділ Державтоінспекції м. Львова
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ