Аграрний потенціал Рівненщини зростатиме

Аграрний потенціал Рівненщини зростатиме

22.03.13 14:21 0 504
Сільгоспвиробники області вже цьогоріч зможуть продавати свою продукцію гуртовим покупцям на оптовому ринку. Його першу чергу готують до відкриття в липні. В цьому першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка запевнив директор оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шелен» Олександр Левшук. За його словами, будівельники ще восени почали підготовчі роботи. Продовжать реалізацію проекту, як тільки зійде сніг. Тож до середини літа планують відкрити першу частину оптового ринку на площі 2 гектари. Зокрема, торговельні ряди під навісами та двоповерховий транспортно-логістичний термінал.

Обласна влада підтримує втілення цього проекту, аби місцеві сільгоспвиробники мали ринок збуту власної продукції, зауважив Анатолій Юхименко. За його словами, гарантії продажу вирощеного та виробленого дозволять агропідприємствам краю планувати свій подальший розвиток.

Донині, щоб фермери могли реалізувати свою продукцію, в області організовували сільськогосподарські ярмарки. Завдяки таким торгам, торік аграрії краю реалізували без посередників 10 тисяч тонн продукції. Загалом у 2012 році на Рівненщині таких ярмарків відбулося майже 1200.

На новому оптовому ринку фермери також зможуть реалізувати увесь асортимент вирощеної та виготовленої продукції, підсумував Анатолій Юхименко. Зокрема, тут буде запропоновано овочі, фрукти, м’ясомолочні вироби, рибу, бакалію, квіти тощо. Також, тут заплановано відкрити автовокзал і торговий центр біля нього.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Житомирська область: ...

КОМЕНТАРІ