Суперліга.

Суперліга. "Азовмаш" і "Хімік" обіграли аутсайдерів

24.03.13 13:55 0 779
Переломивши хід гри після великої перерви, "Азовмаш" обіграв "Дніпро-Азот" з рахунком 91:70 і перервав серію невдач, яка складала чотири матчі поспіль. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Зазначимо, що участь у матчі не брали ключові гравці "левів" Олексій Печеров, Менні Харріс і Рональд Мюррей, пише офіційний сайт Суперліги.

Тадія Драгічевіч став головною дійовою особою першої половини, відзначившись 18 очками. Втім, це не допомогло "Азовмашу" відірватися від суперника більше, ніж на п’ять очок (43:38).

Після великої перерви на паркеті домінувала одна команда - до кінця третьої чверті маріупольці захопили ініціативу та підійшли до заключного періоду, маючи дев’ятнадцятиочковий гандикап.

У паралельному матчі, домінуючи протягом усього матчу, "Хімік" здобув переконливу перемогу над "Києвом" з рахунком 85:65.

Краща реалізація, виграна боротьба за підбирання та невтішні для "Києва" 0/15 кидків з-за дуги у першій половині дозволили "Хіміку" виграти першу половину з рахунком 44:27.

Віддавши ініціативу "вовкам" у третій десятихвилинці, підопічні Звездана Мітровіча зібралися та виграли заключний період і матч.