На Івано-Франківщині касові апарати нового покоління зменшать втручання податкової в діяльність бізнесу

На Івано-Франківщині касові апарати нового покоління зменшать втручання податкової в діяльність бізнесу

26.03.13 08:02 0 457
Передання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді органам ДПС, надає можливість платникам податків заощадити свій час, а використання сучасних технологій призведе до значного скорочення перевірок бізнесу, - зазначив начальник відділу моніторингу грошових операцій управління податкового контролю ДПС в Івано-Франківській області Ігор Кравець.

Передання інформації до органів ДПС здійснюється на базі технології, розробленої Нацбанком України, яка не передбачає підключення до Інтернету на господарському об’єкті, де застосовується РРО. Користувачам РРО необхідно звернутись до центрів сервісного обслуговування для придбання РРО нового покоління або установки відповідних модемів на наявні РРО у термін до 01.07.2013 року.

Після зазначеної дати за неподання до органів ДПС звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО, дротовими або бездротовими каналами зв’язку у разі обов’язковості її подання до суб’єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).

На даний час в органах державної податкової служби Івано-Франківської області зареєстровано 6999 реєстраторів розрахункових операцій, в тому числі 103 нового покоління та доопрацьовано – встановлено модеми у 134 реєстратори розрахункових операцій.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ