На Львівщині з початку березня працівники ДАІ виявили чимало порушень у роботі перевізників

На Львівщині з початку березня працівники ДАІ виявили чимало порушень у роботі перевізників

26.03.13 14:45 0 528
У Львівській області з початку березня тривають профілактичні заходи з метою попередження аварійності на пасажирському транспорті. За цей час працівники Державтоінспекції вже виявили 186 технічно несправних автобуси.

Вартові доріг провели понад 110 перевірок підприємств, що надають послуги із перевезення пасажирів. Як виявилось, не всі АТП області сумлінно виконують вимоги законодавства і у гонитві за прибутками нерідко нехтують елементарними заходами безпеки.

Правоохоронці виявили 63 порушення у роботі підприємств-перевізників. «Левова частка» з них – це випадки, коли на маршрут виїжджали технічно несправні автобуси. Тільки з початку березня вартові доріг викрили 62 таких факти.

Працівники Державтоінспекції оглянули понад дві тисячі пасажирських автобусів. 186 «маршруток» виявились технічно несправними, з них 24 - із заблокованим аварійним виходом, майже півсотні – із «лисими» колесами та 21 – із несправностями рульового управління.

правоохоронці перевірили одне із найбільших львівських АТП. Тут також було виявлено ряд порушень. Зокрема, 4 факти випуску на маршрут технічно несправних пасажирських автобусів.

Працівники ДАІ склали на механіка цього підприємства протокол про адміністративне правопорушення, а також видали припис на усунення виявлених недоліків.

Загалом, з початку цього місяця співробітники ДАІ виявили на Львівщині 646 порушень Правил дорожнього руху водіями «маршруток». З них – майже дві сотні випадків відхилення від визначеного маршруту, а також 124 порушення правил зупинки та стоянки. Також було виявлено більше 60 випадків перевищення швидкості та 107 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість.

За результатами виявлених недоліків працівниками ДАІ притягнуто до адміністративної відповідальності 42 посадові особи автотранспортних підприємств області.

Прес-служба управління ДАІ у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ