Чернігів: Крок до сімейного життя

Чернігів: Крок до сімейного життя

26.03.13 14:36 0 502
2006 рік – початок благодійної акції «Крок до сімейного життя». За вісім років у Чернігові 24 студентські пари трьох провідних вищих навчальних закладів «програвали» власну модель сім'ї та сімейного життя. Студентська пара намагається показати: якими можуть бути відносини між хлопцем та дівчиною, чоловіком та жінкою, як знаходити компроміс у вирішенні спірних питань, як складати сімейний бюджет, як розподіляти побутові обов’язки, головне – підтримувати комфортну «погоду в домі».

21 березня у рамках профілактичної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся восьмий благодійний вечір відпочинку «Крок до сімейного життя» з питань підготовки молоді до сімейного життя.

В акції взяли участь студентські соціальні служби Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Чернігівському державному інституті економіки і управління, державному технологічному університеті, національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка. Підтримували пари-учасниці та ведучих Олена Іванова й акустичний проект «Володар»; КВК команди «Конфетка» Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та профкоми вищих навчальних закладів.

Благодійність – справа постійна. «Організовуючи подібні заходи, молодь долучається не тільки до отримання корисної інформації, а й бере участь у благодійництві», – сказав Микола Романов, який є постійним членом журі «Кроку до сімейного життя». На зібрані кошти студентські соціальні служби ЧМЦСССДМ планують закупити та передати громадській організації «Центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» продукти харчування.

За повідомленням ЧМЦСССДМ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Львівщині з початку ...

КОМЕНТАРІ