За інформацією Укравтодору проїзд автошляхами державного значення забезпечено. На автошляхах Київ – Житомир, Київ – Харків та Київ-Чернігів проїзд автотранспорту забезпечено в обох напрямках.
Транспортне сполучення по Вишківському, Яблунецькому, Латірському, Торунський та Абранському гірських перевалах Закарпатської області та Ужоцькому, Орявському та Івашівському перевалах Львівської області здійснюється у звичайному режимі.
Нагадаємо, що внаслідок стихійного лиха, що сталося 22-23 березня 2013 року в Києві випало 60 мм опадів, в Сумській області – 66 мм (а деяких населених пунктах – 80). В середньому по території України випало опадів від 40 до 50 мм, що є рекордом за сторіччя.
26-27 березня на Півдні та Південному Заході України пройдуть помірні опади у вигляді мокрого снігу з переходом на дощ, в Криму очікується дощ.
Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Івано-Франківщина: група ...
Наступна новина: Мандзюк: "Потрапити до ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору