З початку цього року у Львівській області трапилось 30 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. Внаслідок цих аварій одна дитина загинула, а ще 37 – отримали тілесні ушкодження.
Як свідчить статистика, найчастіше у ДТП травмуються юні пасажири та пішоходи. Тож, ДАІ вкотре звертається до дорослих – не легковажте безпекою малечі! Якщо перевозите у машині дитину, - будьте особливо обережними, не перевищуйте швидкість, уникайте ризикованих маневрувань!
Нагадайте про «ази» дорожньої безпеки і малим пішоходам. Поясніть діткам, що, якщо раптово вибігти на дорогу чи переходити вулицю у забороненому місці, можна потрапити під колеса автомобіля та серйозно травмуватися. Саме тому потрібно завжди дотримуватися Правил дорожнього руху та бути якомога уважнішими на вулиці!
Наголосіть школярам, що не можна раптово виходити чи вибігати на дорогу, у тому числі й на пішохідний перехід. Потрібно обов’язково переконатися, що немає небезпеки – подивитися ліворуч, праворуч та знову ліворуч, і тільки після цього – переходити вулицю!
Прес-служба управління ДАІ у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині найбільше ...
Наступна новина: Голова Волинської обласної ...
Професійне вивезення старих меблів
10 типових помилок у ремонті ванної: гідроізоляція, вентиляція, укладка плитки
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе