У Бродах представили кандидатів-свободівців у депутати Львівської обласної ради

У Бродах представили кандидатів-свободівців у депутати Львівської обласної ради

02.04.13 14:10 0 618
У Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича відбулася зустріч народних депутатів України від ВО "Свобода" Ірини Сех та Олега Панькевича із громадою. Народні обранці представили бродівцям кандидатів у депутати на проміжних виборах до Львівської обласної ради від ВО "Свобода" – Юрія Шаварова, який балотується в окрузі №19, та Романа Ковальчука (виборчий округ №20).

На зустріч також були присутні голова Бродівської районної ради свободівка Ольга Шайдулліна та депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ярослав Качмарик.

Ольга Шайдулліна зробила короткий звіт про діяльність депутатів-свободівців у місцевих радах, зокрема про діяльність Ірини Сех та Олега Панькевича, коли вони представляли громаду Бродівщини в обласній раді. За її словами, кандидати, яких на довиборах висуває "Свобода" за узгодженням з опозиційними силами, гідно продовжать справи своїх попередників, які зараз працюють в українському парламенті.

Олег Панькевич розповів громаді про діяльність фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді, про законопроекти, які написали свободівці та про плани опозиційних сил. "Ми хочемо, щоб Верховна Рада працювала. Депутати від ВО "Свобода" зареєстрували близько 50 законопроектів та ще десятки проектів постанов, які потребують ухвалення. Однак якщо й надалі більшість у стінах ради порушуватиме Конституцію та закони України, ми блокуватимемо парламент", - зазначив народний депутат.

Ірина Сех наголосила на збереженні традицій націоналістичної Брідщини, яка завжди була в перших лавах боротьби за свободу України та права українців. "У місцевих радах потрібні патріоти, націоналісти, люди готові багато чим пожертвувати задля ідеї, - зазначила Ірина Сех, - та водночас нам потрібні добрі, досвідчені фахівці в різних сферах. Саме таких кандидатів висунула "Свобода" від Бродівщини на проміжних виборах. Наголошу, що висунення кандидатів в округах ми узгоджували з партнерами по опозиції".

Нагадаємо, що 7 квітня 2013 року відбудуться проміжні вибори до Львівської обласної ради в сімох виборчих округах. В окрузі №19 кандидатом від ВО "Свобода" є завідувач хірургічним відділенням Львівської обласної клінічної лікарні Юрій Шаваров, в окрузі №20 – соліст Львівської опери, громадський діяч Роман Ковальчук.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ