"Вийшла хороша гра, правда, уболівальники у кінці матчу почали негарно себе вести. Львів'яни серйозно на нас налаштувалися, тому вийшла бойова гра. Містер сказав нам, що не треба втрачати очки, не розслаблятися. Ми виграли, тому що грали краще. У кінці могли забити ще три голи.
Добре, що забили гол перед перервою, це надало нам упевненості. Матч 1/4 Кубки України проти львів'ян теж буде важкими, але ми гратимемо в Донецьку, - сказав Ракицький.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Сеул: загроза з боку ...
Наступна новина: Тернопільщина: легкоатлет ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим