Чернігів: В клубах за місцем проживання пройшла ярмарка умінь «Чудеса світу»

Чернігів: В клубах за місцем проживання пройшла ярмарка умінь «Чудеса світу»

02.04.13 16:52 0 694
Як відомо, 2013 рік в Україні оголошений роком дитячої творчості. В дитячих клубах, що входять до складу «Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, постійно організовуються творчі виступи, концерти, майстер-класи, виставки, конкурси, майстерні.

Педагоги-організатори, що працюють у клубах за місцем проживання, своєю головною метою ставлять всебічний розвиток особистості дитини. Значну увагу в своїй роботі приділяють саме розвитку творчих здібностей вихованців.

В «Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» березень, вже традиційно, місяць присвячений декоративно-прикладній творчості. У 2009, 2010 та 2011 роках в клубах пройшли виставки-конкурси творчих робіт вихованців клубів за місцем проживання «Мартовский кот». Темою виставки були коти, кішки, котенята та все, що з ними пов’язано.

В минулому 2012 році у березні пройшла велика виставка-конкурс творчих робіт вихованців «Чудеса світу». В цьому році захід змінив свій формат і наприкінці березня в клубі «Юність» була проведена ярмарка умінь «Чудеса світу». В заході взяли участь усі клуби за місцем проживання. Головна мета заходу: залучити дітей до проведення змістовного дозвілля, розвивати їхні творчі здібності, популяризувати діяльність клубів за місцем проживання серед дітей та молоді міста. На вихованців чекали декілька майстерень, де вони могли спробувати себе в ролі справжніх майстрів. А свої вміння на майстернях показували педагоги Центру, а саме:

- кірігамі (педагог-організатор Васкова Т.М., клуб «Чайка»);

- паперопластика (педагог-організатор Сахно Ю.В., ВСПР);

- плетіння з муліне (методист Центру Соломко К.О.);

- бісероплетіння (педагог-організатор Подкопаєва Л.В., клуб «Ровесник»);

- м’яка іграшка (керівник гуртка Попова Г.М., клуб «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна»);

- квілінг (педагог-організатор Удовенко О.І., клуб «Берегиня»).

Діти могли обрати собі майстерню за смаком або відвідати навіть декілька. Також була організована виставка творчих робіт вихованців клубів та педагогів-організаторів. Діти з задоволенням мали змогу виготовити різнокольорову бабку з бісеру, пухнасте курча, яскраві об’ємні листівки, прикрасу на руку та багато іншого.

В клубах Чернігова кожна дитина може знайти для себе щось цікаве. Це не лише відвідання подібних майстерень та майстер-класів, а й великої кількості пізнавальних, розважальних, спортивних, творчих, виховних заходів, квестів, ігротек, вікторин, КВК тощо. Мережею клубів охоплене все місто, тому кожна дитина може обрати клуб за своїми інтересами та цікаво і з користю проводити там свій вільний час.

За інформацією «Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині зростає ...
Наступна новина: В Луцьку авторитет для ...

КОМЕНТАРІ