Правоохоронці перевірили 948 об’єктів охорони здоров’я та аптечних установ Прикарпаття

Правоохоронці перевірили 948 об’єктів охорони здоров’я та аптечних установ Прикарпаття

03.04.13 08:04 0 509
Аби не допустити витік підконтрольних лікарських засобів на території Івано-Франківської області з 11 березня по 1 квітня тривало профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Батискаф». Міліціонери вилучили із незаконного обігу 139 доз лікарських засобів та 222,500 кілограм прекурсорів за розпочатими кримінальними провадженнями.

Під час проведення заходів особливу увагу міліціонери звертали на перевірку об’єктів охорони здоров’я, аптечних установ, комерційних структур, які займаються оптовою реалізацією отруйних, сильнодіючих лікарських засобів та прекурсорів.

Працівники відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків займалися пошуком приватних підприємств, що здійснювали незаконну господарську діяльність з підконтрольними речовинами, місць ймовірної «вуличної торгівлі» наркотичними, психотропними, сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами, а також закладів ветеринарної медицини.

Правоохоронцями було перевірено 948 суб’єктів легального обігу, з них 121 – медичних закладів, 6 – аптечних складів, 789 – аптек та їх структурних підрозділів, 24 – заклади ветеринарної медицини та 8 закладів замісної підтримувальної терапії.

З незаконного обігу міліціонери вилучили 139 доз лікарських засобів, з них 21 – наркотичних, 6 – психотропних, 112 – сильнодіючих, та 222,500 кілограм прекурсорів за розпочатими кримінальними провадженнями. За період проведення операції розпочато 17 кримінальних проваджень у сфері легального обігу.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За тиждень в Чернівцях ...
Наступна новина: На Рівненщині громадяни ...

КОМЕНТАРІ