Запрошуємо керівників підприємств та організацій Львівщини до участі в VI Брестському інвестиційному форумі

Запрошуємо керівників підприємств та організацій Львівщини до участі в VI Брестському інвестиційному форумі

03.04.13 12:32 0 643
З 24 до 26 квітня 2013 року у м. Брест (Республіка Білорусь) відбудуться VI Брестський інвестиційний форум та XV Міжнародна багатогалузева виставка-ярмарок “Брест. Співдружність 2013″. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації.

“Брест. Співдружність” є одним з найбільших регіональних виставкових заходів в країні, на якому демонструється широкий спектр товарів народного споживання, продукції виробничо-технічного призначення, харчової промисловості. Варто зазначити, що у 2012 році в згаданій виставці взяли участь близько 180 підприємств з України, Білорусі, Польщі та Росії.

Також в рамках інвестиційного форуму буде представлена інвестиційна політика і пріоритети розвитку Брестської області, відбудуться презентації економічного потенціалу головних галузей регіону та привабливих інвестиційних проектів.

Зацікавленим щодо участі в зазначених заходах необхідно заповнити анкету (доступна за посиланням: http://brest-region.by/file/topic_file/1361947263-1647.doc) та надіслати електронною поштою на адресу виконавчого комітету економіки Брестської обласної державної адміністрації: ekinvest@brest-region.by.

Додаткова інформація за номером телефону (+375 162) 21 53 90.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Житомирщині під час ...
Наступна новина: На Буковині правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ