38 учнів представляють Чернігів у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

38 учнів представляють Чернігів у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

03.04.13 17:19 0 545
Днями розпочався ІVетап Всеукраїнських учнівських олімпіад, який триватиме до 5 квітня. У цьому етапі змагатимуться 38 учнів шкіл Чернігова, які стали переможцями обласного туру олімпіад.

У 2012-2013 навчальному році у III обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь загалом 158 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста з 20 навчальних предметів. З них 136 учнів (80%) стали переможцями: 38 учнів отримали диплом І ступеня, 57 учнів – ІІ ступеня, а 41 учень – ІІІ ступеня.

Учнівські команди шкіл міста у ІІІ турі олімпіад вибороли перші місця з предметів: екології, астрономії, російської мови та літератури, педагогіки і психології. Ці предмети, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, порівняно недавно включені до переліку дисциплін Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів.

А з традиційних базових дисциплін: англійської, німецької мови, правознавства, астрономії, трудового навчання, хімії, інформатики, російської мови й фізичної культури всі без винятку учасники отримали дипломи І-ІІІ ступенів.

Серед кращих навчальних закладів з найбільш високими показниками у змаганнях відзначені: ЗСШФМП № 12 – 19 дипломів, СЗНЗ №1 – 17 дипломів, ліцей № 15 – 16 дипломів, СЗНЗ № 2 – 12 дипломів.

За повідомленням науково-методичного центру управління освіти міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: План виконання робіт ...
Наступна новина: Північна Корея відновлює ...

КОМЕНТАРІ