На Рівненщині дбають про освіту дітей з обмеженими можливостями

На Рівненщині дбають про освіту дітей з обмеженими можливостями

03.04.13 14:12 0 647
На в області школярі з особливими потребами отримали можливість навчатися разом із ровесниками. Спеціально для них у кожному районі створили класи інклюзивного навчання. Вони функціонують у 31 школі області. Загалом разом із звичайними школярами там вчаться чотири десятки дітей-інвалідів. Завдяки такому формату відбувається їх соціальна адаптація. Натомість на Рівненщині працюють над тим, аби якісна освіта була доступна кожному школяру, резюмував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Так, у навчальних закладах, де є діти з порушенням опорно-рухового апарату, облаштували пандуси. Тим часом учням з вадами мовлення корекційні заняття проводять вчителі-логопеди.

Загалом при школах, де є класи інклюзивної освіти, працюють групи супроводу дітей-інвалідів. Таким чином призвичаїтись до нового середовища їм допомагають педагоги, психологи, соціальні працівники та асистенти. Також для кожної дитини розробили індивідуальну програму навчання, яка розрахована на півроку.

Водночас в області працюють над підготовкою спеціалістів, які займатимуться зі школярами з обмеженими можливостями, оскільки таких фахівців потрібно більше. На Рівненщині й надалі приділятимуть особливу увагу дітям-інвалідам, на цьому, зокрема, зосереджено увагу в нових соціальних ініціативах Президента України.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Українські виробники ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ