На Рівненщині книгозбірня в подарунок

На Рівненщині книгозбірня в подарунок

03.04.13 15:15 0 579
Найновіша історія про Гаррі Поттера, «Пригоди Тома Сойєра», «Мауглі», «Гобіт», «Тореадори з Васюківки», а ще енциклопедії та казки народів світу. Ці та інші книги в подарунок від голови облдержадміністрації Василя Берташа отримали пацієнти ендокринологічного відділення обласної дитячої лікарні. Тож відтепер в тамтешній ігровій кімнаті буде міні-бібліотека. Нині вона налічує до півсотні видань найпопулярніших серед дітей та підлітків авторів. Для відкритого торік відділення такий подарунок є доречним. Адже маленькі пацієнти проходять тут курс лікування двічі на рік. Загалом за 2012-ий тут пролікували 700 дітей із усіх районів, констатують медики.

Тим часом міні-книгозбірню в ендокринологічному відділенні створили у рамках обласної акції, що відбувається під патронатом Василя Берташа. Формувати такі бібліотеки у медзакладах, де перебувають діти, потрібно, переконаний очільник Рівненщини, адже через тривалий курс лікування маленькі пацієнти не повинні втрачати можливості розвиватися. Акція стартувала – в Міжнародний день дитячої книги. До неї вже долучився Володимирецький район. Тим часом стати благодійником може кожен, адже акція зі створення книгозбірень безстрокова.

Нагадаємо, торік завдяки Василю Берташу міні-бібліотека з’явилася і в онкогематологічному відділення обласної дитячої лікарні.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Львівщині у проміжних ...

КОМЕНТАРІ