На Рівненщині посадовця медичного закладу покарано за вчинення корупційного правопорушення

На Рівненщині посадовця медичного закладу покарано за вчинення корупційного правопорушення

03.04.13 08:58 0 825
Судом розглянуто протокол, складений Острозькою міжрайонною прокуратурою стосовно посадовця медичного закладу за вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-2 КУпАП (порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень).

Прокурорською перевіркою встановлено, що завідувач одного із відділень комунального закладу "Острозька центральна районна лікарня" видав у лютому 2012 року недостовірний листок працездатності громадянину для пред’явлення за місцем роботи, в той час, як насправді, у зазначений в документі період останній перебував не на лікуванні, а на заробітках за кордоном. За такі неправомірні дії лікар ще й одержав неправомірну вигоду в розмірі 100 гривень.

Постановою Острозького районного суду від 28.02.2013 медпрацівника визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди в розмірі 100 грн.

Корупціонера звільнено із займаної посади.

Острозький міжрайонний прокурор

старший радник юстиції

Любов Ковальчук
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ