Чернівці: Генеральний директор «Калинівського ринку» розповів про здобутки підприємства та план розвитку на 2013 рік

Чернівці: Генеральний директор «Калинівського ринку» розповів про здобутки підприємства та план розвитку на 2013 рік

04.04.13 08:54 0 606
Учора, 2 квітня, відбулася звітна прес-конференція генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» Руслана Сербінчука, який розповів про основні досягнення у 2012 році та новації, які заплановані на 2013 рік.

Перш за все керівник ринку наголосив на тому, що вважає пріоритетним створення комфортних умов для роботи підприємців. «Коли для людини створено належні умови праці, вона має можливість заробити більше грошей, і це – запорука успіху будь-якого підприємства», – заявив Руслан Сербінчук.

Валовий дохід «Калинівського ринку» у 2012 році становив 74 мільйони 955 тисяч гривень. Це майже на 9 мільйонів більше, ніж у 2011 році, на 24 мільйони більше ніж у 2010-му і на 40 мільйонів більше ніж у 2008-му році. Це без урахування ринкового збору, який існував до 2011 року.

Генеральний директор ринку зазначив, що суттєві зміни в доходах від щоденного оквиткування яскраво окреслють ті корупційні схеми, що раніше діяли на ринку. Адже це стаття доходів, яка забезпечується контролерами, паркувальниками. Це дохід від торгівлі зі столиків та прилавків за межами контейнерів, від розміщення автотранспорту на території, вільній від торігвлі, паркування транспорту на вулиці Калинівській, від оквиткування продавців у м’ясо-молочному павільйоні, тощо. Упродовж 2008-2010 років він щорічно становив трохи більше 2 мільйонів. Тільки у 2011 році зріс до 9,4 мільйонів гривень, а в минулому році до 12,3 мільйона.

«Після того, як ми встановили автоматичний термінал по заїзду автотранспорту на майданчик з продажу легкових автомобілів і порівняли доходи, зрозуміли, що ще залишились працівники, які не хочуть працювати чесно, – зазначає Руслан Сербінчук. – Тож ми будемо миттєво звільняти таких. У тому числі будемо й надалі встановлювати автоматичні термінали, максимально виключаючи при цьому людський фактор при отримуванні готівки».

У 2013 році на програми з розвитку та підвищення ефективності роботи КП МТК «Калинівський ринок» витратить понад 8 мільйонів гривень, що на 3 мільйони більше, ніж за попередній рік. Найбільшими проектами нинішнього року на ринку стануть реорганізація 5-го торгового сектору та ремонт вулиці Рокитнянської.

Невдовзі розпочнуться роботи з тимчасового демонтажу контейнерів та асфальтування майданчику 5 сектору Калинівського ринку (торгівля продуктами харчування). Буде покращено відведення води з території сектору, зроблено перепланування торговельного майданчика, будуть приведенні умови торгівлі до сучасних норм СЕС та ДСНС.

Майже мільйон гривень буде витрачено на ремонт дорожнього покриття на вулиці Рокитнянській, яка з’єднує Калинівський ринок та вулицю Хотинську у районі гіпермаркету «Епіцентр». Це суттєво розвантажить транспортні комунікації навколо ринку та полегшить доступ до безкоштовної парковки.

Цьогоріч продовжиться будівництво безкоштовних громадських вбиралень. До трьох існуючих додадуться ще дві у 3-му та 8-му секторах.

У 2013 році буде вирішено проблему з електропостачанням ринку у зимовий період. Вдалося вирішити питання з перенесенням високовольтної лінії, яка проходила через Калинівський ринок. Найближчим часом лінію буде знеструмлено, опори демонтують.

Буде переглянуто відповідні договори з підприємцями, створено систему планування реального споживання електроенергії – це дозволить уникнути аварійних відключень світла вже з наступної зими. Розпочнеться розбудова на Калинівському ринку мережі Wi-Fi інтернету. Також буде створено загальний електронний каталог товарів підприємців ринку, завдяки якому інформація про можливості на ринку (товари, розташування контейнерів, телефони підприємців) стануть доступними в режимі он-лайн споживачам Чернівців та усіх інших регіонів. У майбутньому це допоможе покупцям ефективніше витрачати свій час на ринку для придбання необхідного товару, а підприємцям – ефективніше планувати закупки відповідно до потреб покупців.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: 4.04 проведення другого ...
Наступна новина: Музей мистецтв Прикарпаття ...

КОМЕНТАРІ