На Івано-Франківщині обрано новий склад Громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації

На Івано-Франківщині обрано новий склад Громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації

04.04.13 10:38 0 403
2 квітня за участю заступника голови Тлумаціької райдержадміністрації Олександри Чаплінської відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації.

Спочатку голова Громадської ради Павло Сова прозвітував за діяльність попереднього складу ради. У своєму виступі він зазначив, що Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, а серед головних функцій, які вона виконує, є забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Крім цього, особливий акцент він зробив на проведені експертизи нормативно-правових актів органів державної владита консультацій з громадськістю.

До нового складу Громадської ради при райдержадміністрації увійшло 13 представників інститутів громадянського суспільства, які одноголосним рішенням головою Громадської ради переобрали Павла Сову, заступника голови районного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка. Також було обрано його заступників: Володимира Посацького, представника районної станиці Братства УПА Карпатського краю та Клюка Михайла, заступника голови громадської організації міського об’єднання інтелігенції «Поступ».

Довідково

Сова Павло Васильович, народився 2 листопада 1950 року у с. Яківка Тлумацького району Івано-Франківської області.

Освіта – повна вища (Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Я. Франка, 1971 р., учитель української мови та літератури).

З 1995 р. – директор Тлумацької гімназії.

Депутат районної ради чотирьох скликань (1982 р., 1985 р., 2002 р., 2006 р.).

Відмінник освіти України, нагороджений медаллю ВУТ "Просвіта" "Будівничий України".

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Тернополі засідання ...

КОМЕНТАРІ