Рівненщина готується до відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи

Рівненщина готується до відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи

04.04.13 12:20 0 661
Об’їхати усі райони та особисто зустрітися з громадськими організаціями чорнобильців. Таке завдання від заступниці голови облдержадміністрації Світлани Сад отримали керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Це потрібно для того, аби з’ясувати, як на місцях вирішують проблеми ліквідаторів та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Також Світлана Сад наголосила на необхідності повного медичного супроводу населення, яке постраждало від аварії на ЧАЕС. Відтак, вона доручила продовжити практику виїзних обстежень спеціалістами обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Заступниця зазначила, що під час таких виїздів медики мають запропонувати людям увесь перелік послуг – за потреби провести додаткові обстеження в Рівному, призначити курс амбулаторного чи стаціонарного лікування або ж скерувати на санаторно-курортне оздоровлення. Тільки минулоріч такими виїздами охопили майже 18 тисяч потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Натомість соціальні працівники територіальних центрів Рівненщини мають вивчити умови проживання чорнобильців та з’ясувати, хто з них першочергово потребує матеріальної допомоги.

А щоб гідно вшанувати пам'ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в області до 27-х роковин впорядкують відповідні меморіальні дошки, пам'ятники та пам'ятні знаки.

Довідково: нині в області проживає понад 380 тисяч осіб, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: З квітня розпочинаються ...
Наступна новина: На Волині підвищення ...

КОМЕНТАРІ