На Рівненщині касові апарати нового покоління зменшать втручання в діяльність бізнесу

На Рівненщині касові апарати нового покоління зменшать втручання в діяльність бізнесу

04.04.13 08:59 0 421
Подання звітності про застосування реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді до податкової служби, надає можливість платникам податків заощадити свій час, а використання сучасних технологій призведе до значного скорочення перевірок бізнесу, - зазначив начальник відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПС у області Сергій Сиротюк.

До органів ДПС інформація надходитиме завдяки технології, розробленій Нацбанком України, яка не передбачає підключення до Інтернету на господарському об’єкті, де застосовуються реєстратори розрахункових операцій. Користувачам РРО необхідно звернутись до центрів сервісного обслуговування для придбання касових апаратів нового покоління або встановлення відповідних модемів на наявні РРО у термін до 1 липня. Після зазначеної дати застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).

На даний час в органах державної податкової служби області зареєстровано близько п‘яти тисяч реєстраторів розрахункових операцій, в тому числі 184 таких, які працюють за новими вимогами.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ