Віктор Шемчук підтримав студентів Львівського університету ветеринарної медицини

Віктор Шемчук підтримав студентів Львівського університету ветеринарної медицини

04.04.13 14:17 0 729
Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм зустрілися зі студентами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького, які вийшли на пікет протестувати проти об’єднання їхнього вишу з Львівським національним аграрним університетом.

Віктор Шемчук звернувся до студентів, зазначивши, що питання об’єднання двох вишів, на жаль, не входить в компетенцію Львівської обласної державної адміністрації, проте він запевнив, що усіляко підтримуватиме їхнє прагнення зберегти університет.

«Ми будемо звертатися до Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка повернутися до розгляду цього  питання щоби не нагнітати соціальну напругу в регіоні»,  – наголосив Віктор Шемчук.

Також голова Львівської ОДА окремо провів зустріч з ініціативною групою вишу, яка  поінформувала  керівника області про те, що сам процес об’єднання відбувався поспішно і непрозоро.

За словами членів ініціативної групи, зараз  в університеті проводиться аудиторська перевірка з Києва. На їх думку, підозрілим є те, що до членів аудиторської  групи долучаються працівники аграрного університету, відтак члени ініціативної групи не виключають, що на аудиторську перевірку може чинитись тиск.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Буковині митниця ...
Наступна новина: Хмельницька область: ...

КОМЕНТАРІ