Тернопільщина готується до проведення робіт із благоустрою територій

Тернопільщина готується до проведення робіт із благоустрою територій

04.04.13 18:05 0 610
Доручення про проведення весняної акції з озеленення, благоустрою населених пунктів та придорожніх смуг автомобільних доріг підписав голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Метою завдань, поставлених перед районними державними адміністраціями, виконавчим комітетом міської ради, є забезпечення проведення весняних робіт із благоустрою та озеленення територій, насамперед благоустрою придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, розширення площ зелених насаджень у населених пунктах, залучення до цієї роботи населення, насамперед дітей і молоді.

Зокрема голова ОДА доручив провести роботи з благоустрою та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та

господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Також буде звернено увагу на прибирання кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів.

Головному управлінню розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Службі автодоріг у Тернопільській області, Тернопільському облавтодору дано завдання забезпечити санітарну рубку у придорожніх лісових насадженнях, очистку та прибирання смуг відведення доріг від сміття, висадку у кожному районі лісозахисних насаджень на ділянках доріг, які постійно заносяться снігом у зимовий період, очистку від побутового сміття усіх площадок для стоянок автотранспорту та відпочинку вздовж доріг, автобусних зупинок, автопавільйонів.

Крім того В.Хоптян дорив провести 6 квітня 2013 року День благоустрою, а 20 квітня 2013 року – День довкілля у населених пунктах.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Волині новий циклон ...

КОМЕНТАРІ