23 обдаровані учні області стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад

23 обдаровані учні області стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад

04.04.13 16:08 0 705
Школярі Тернопільщини успішно завершили цьогоріч свої виступи на заключних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад.

За результатами ІV етапу з 15 навчальних предметів (ще не відбулася олімпіада з інформаційних технологій) 23 обдаровані учні області стали переможцями (2012 році – 10 перемог), виборовши 2 дипломи першого, 5 – другого і 16 – третього ступенів.

Серед переможців з:

- української мови і літератури - Міськів Уляна, учениця 8 класу Більче-Золотецької ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району (диплом ІІ ступеня) і Яцків Соломія, учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІІ ступеня);

- історії - Зубко Анна-Анастасія, учениця 10 класу Підволочиської гімназії імені Івана Франка (диплом ІІ ступеня);

- англійської мови - Кондрацький Віталій, учень 9 класу і Карп’юк Христина, учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (дипломи ІІІ ступеня);

- французької мови - Болєщук Іван-Ростислав, учень 10 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка (диплом ІІІ ступеня);

- географії - Брощак Назарій, учень 11 класу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Куціль Катерина, учениця 10 класу Козівської державної української гімназії імені В.Герети та Скалецька Анна, учениця 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (дипломи ІІІ ступеня);

- математики - Стецик Олексій, учень 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка та Хом’як Андрій, учень 8 класу Тернопільського технічного ліцею (дипломи ІІІ ступеня);

- інформатики - Врублевський Віталій, учень 11 класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (диплом ІІІ ступеня);

- економіки - Романюк Марина, учениця 9 класу Кременецького ліцею імені Уласа Самчука та Кузів Олег, учень 10 класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №19 (дипломи ІІІ ступеня);

- біології - Блащак Іван, учень 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка та Рева Яна, учениця 11 класу Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. (дипломи ІІ ступеня) і Міщанчук Віктор, учень 10 класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (диплом І ступеня);

- фізика - Дембіцький Віктор, учень 8 класу Підгаєцької гімназії (диплом ІІІ ступеня);

- екології - Барановський Тарас, учень 11 класу Доброводівської ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького району (диплом ІІІ ступеня);

- трудового навчання - Борисяк Тарас, учень 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Осташівці Зборівського району(диплом І ступеня) і Джус Євген, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерної Зборівського району(диплом ІІІ ступеня);

- фізичної культури - Молодець Сергій, учень 11 класу Тернопільського НВК «Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука» (диплом ІІ ступеня);

- педагогіки і психології - Яцентюк Роман, учень 11 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - гімназія» (диплом ІІІ ступеня).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковина: на порядку ...
Наступна новина: Терім: "Поразка нас не ...

КОМЕНТАРІ