На Тернопільщині у користувачів касової техніки залишилось три місяці, щоб перейти на електронну звітність

На Тернопільщині у користувачів касової техніки залишилось три місяці, щоб перейти на електронну звітність

04.04.13 09:38 0 444
До першого липня цього року усі користувачі касової техніки повинні перейти на електронну звітність касових апаратів, в інакшому випадку до них будуть застосовані штрафні санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).

Щоб уникнути цих неприємностей, варто заздалегідь подбати про виконання норм законодавства та звернутися до центрів сервісного обслуговування або виробників касової техніки для проведення відповідного доопрацювання моделей касових апаратів або придбання нової техніки.

Як зазначила заступник голови ДПС у Тернопільській області Тетяна Кочин, на Тернопільщині до Системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій поки що підключено 210 одиниць касової техніки. Ці касові апарати вже формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервери податкової служби. Зважаючи на те, що всього в області зареєстровано понад 4 тисячі користувачів касової техніки, а часу залишилося не так багато, податкова служба області рекомендує не зволікати з переходом на електронну стрічку касових апаратів.

Наголошуємо, що для подання звітності в електронному вигляді необхідно встановлювати лише ті модеми, використання яких передбачено виробником конкретної моделі реєстратора розрахункових операцій, та для яких ним розроблено відповідну версію внутрішнього програмного забезпечення, що занесена до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Буковині посадовець ...

КОМЕНТАРІ